Współpraca B2B

Szycie na miarę

Szycie na miarę i szycie dedykowane

W ofercie marki OSOVSKI, oprócz kolekcji sprzedawanych w naszym sklepie online, znajduje się także usługa B2B. W jej ramach oferujemy wykonanie koszul zrealizowanych ściśle wg wytycznych klienta (spersonalizowane hafty takie jak LOGO firmy lub inne treści).

Oferujemy szeroki wachlarz tkanin dostarczanych przez renomowanych europejskich producentów zróżnicowanych pod względem wzornictwa jak i cen, co pozwala nam na elastyczność i dostosowanie oferty do potrzeb klientów.

Jak szyje OSOVSKI?

PROJEKT

Koszule marki OSOVSKI są szyte według autorskich projektów. Inspirujemy się tradycyjnymi formami, które nadają naszym koszulom uniwersalny wymiar i uniezależniają je od zmieniających się trendów. Ale w klasyczne klimaty wplatamy również elementy nowoczesności – czerpiemy z awangardowego wzornictwa i uważnie obserwujemy otaczającą nas modową rzeczywistość.

TKANINA

Do produkcji naszych koszul używamy wyłącznie tkanin najwyższej jakości, o podwójnej gęstości splotu, który zapewnia trwałość i komfort użytkowania. Naszym głównym dostawcą tkanin jest renomowany włoski producent Cotonificio Albini. Bardziej szczegółowe informacje na ten temat zamieściliśmy w zakładce TKANINY.

DETALE

Jakość tkwi w szczegółach. Mamy świadomość, jak ważne jest staranne dopracowanie najdrobniejszych detali, aby całość nie tylko cieszyła oko, ale również cechowała się trwałością. Dlatego każda koszula OSOVSKI to produkt uszyty z dbałością o każdy detal.

 

Przykłady współpracy

Nie od dziś wiadomo, że wspólnie można zdziałać więcej. Stąd wyznacznikiem sukcesu w biznesie jest nie tylko jakość produktów i usług, ale również współpraca z innymi markami. OSOVSKI może poszczycić się znaczącymi partnerami biznesowymi, wśród których znajduje się, m.in.:

 

 

 

E. Wedel – najpopularniejsza
polska marka cukiernicza, 
słynąca z wybornej czekolady 
i ptasiego mleczka.

Samsung Polska –jeden
z największych światowych 
producentów elektroniki.

Ford –jedna z czołowych 
marek motoryzacyjnych.

 

W ramach współpracy stworzyliśmy unikatowe, dedykowane kolekcje koszul damskich i męskichdla kadry menedżerskiej. Każdy z realizowanych projektów partnerskich stanowi dla nas nieocenione źródło nowych doświadczeń i inspiracji, które później procentują w naszej codziennej pracy. Elegancka i oryginalna koszula z haftowanym logotypem to wyjątkowy sposób na podkreślenie prestiżu marki.

Zapraszamy do współpracy firmy, które dostrzegają potrzebę nieustannego kreowania i wzmacniania wizerunku. Reprezentacyjne kolekcje firmowe są wyceniane indywidualnie. Szczegółowych informacji mogą Państwo zasięgnąć telefonicznie lub mailowo:

Kontakt

OSOVSKI Sp. z o.o.

Ul. Husarii 60A, 02 – 951 Warszawa

Kom. +48 664 034 700

e-mail: sklep@osovski.pl www.osovski.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium