OSOVSKI to polska marka specjalizująca się w produkcji eleganckich koszul męskich oraz damskich. Ponadczasowe fasony, śmiałe łączenie klasyki z nutami oryginalności, najwyższej jakości tkaniny i starannie dopracowane detale – wszystko to sprawia, że nasi klienci otrzymują wyjątkowy produkt, który staje się integralnym elementem ich profesjonalnego wizerunku.

Nasze kolekcje nie mają masowego charakteru. Projektując je, zadbaliśmy o to, aby każda koszula posiadała unikatowe cechy, które pozwolą jej przyszłym właścicielom wyróżnić się i podkreślić swoją osobowość. Najbardziej wymagającym klientom oferujemy usługę szycia na miarę, która gwarantuje stuprocentowe dopasowanie produktu do ich oczekiwań i potrzeb.

Jak szyje OSOVSKI

PROJEKT
Koszule marki OSOVSKI są szyte według autorskich projektów. Inspirujemy się tradycyjnymi formami, które nadają naszym koszulom uniwersalny wymiar i uniezależniają je od zmieniających się trendów. W klasyczne konstrukcje wplatamy jednakowoż elementy nowoczesności – czerpiemy z awangardowego wzornictwa i uważnie obserwujemy zmieniającą się modę.

TKANINA
Do produkcji naszych koszul używamy wyłącznie bawełnianych tkanin najwyższej jakości two-ply, które zapewniają trwałość i komfort użytkowania. Naszym głównym dostawcą tkanin jest renomowany włoski producent Cotonificio Albini.
Wszyscy producenci tkanin z których szyjemy, w trakcie procesu produkcji z najwyższą starannością dbają o środowisko naturalne naszej Planety.

DETALE
„DIABEŁ’ tkwi w szczegółach. Mamy świadomość, jak ważne jest staranne dopracowanie najdrobniejszych detali, aby całość nie tylko cieszyła oko, ale również cechowała się wygodą i trwałością. Dlatego każda koszula OSOVSKI to produkt uszyty ze szczególną dbałością o każdy detal.

Jak powstała marka OSOVSKI?

Krzysztof Osowski w 2009 roku stworzył markę OSOVSKI, od początku kierując się mottem „Personality needs no jacket”, tworząc koszule, które nie tylko stanowią podstawę eleganckiego stroju, ale przede wszystkim podkreślają indywidualny charakter oraz wyróżniają ludzi sukcesu.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies