Szycie na miarę

Szycie na miarę i szycie dedykowane
W ofercie marki OSOVSKI, oprócz kolekcji sprzedawanych w naszym sklepie online, znajduje się także usługa B2B. W jej ramach oferujemy wykonanie koszul zrealizowanych ściśle wg wytycznych klienta (spersonalizowane hafty takie jak LOGO firmy lub inne treści).

Oferujemy szeroki wachlarz tkanin dostarczanych przez renomowanych europejskich producentów zróżnicowanych pod względem wzornictwa jak i cen, co pozwala nam na elastyczność i dostosowanie oferty do potrzeb klientów.

Jak szyje OSOVSKI?

PROJEKT
Koszule marki OSOVSKI są szyte według autorskich projektów. Inspirujemy się tradycyjnymi formami, które nadają naszym koszulom uniwersalny wymiar i uniezależniają je od zmieniających się trendów. Ale w klasyczne klimaty wplatamy również elementy nowoczesności – czerpiemy z awangardowego wzornictwa i uważnie obserwujemy otaczającą nas modową rzeczywistość.

TKANINA
Do produkcji naszych koszul używamy wyłącznie tkanin najwyższej jakości, o podwójnej gęstości splotu, który zapewnia trwałość i komfort użytkowania. Naszym głównym dostawcą tkanin jest renomowany włoski producent Cotonificio Albini. Bardziej szczegółowe informacje na ten temat zamieściliśmy w zakładce TKANINY.

DETALE
Jakość tkwi w szczegółach. Mamy świadomość, jak ważne jest staranne dopracowanie najdrobniejszych detali, aby całość nie tylko cieszyła oko, ale również cechowała się trwałością. Dlatego każda koszula OSOVSKI to produkt uszyty z dbałością o każdy detal.
 

Przykłady współpracy
Nie od dziś wiadomo, że wspólnie można zdziałać więcej. Stąd wyznacznikiem sukcesu w biznesie jest nie tylko jakość produktów i usług, ale również współpraca z innymi markami. OSOVSKI może poszczycić się znaczącymi partnerami biznesowymi, wśród których znajduje się, m.in.:E. Wedel – najpopularniejsza polska marka cukiernicza, słynąca z wybornej czekolady i ptasiego mleczka.

Samsung Polska –jeden z największych światowych producentów elektroniki.

Ford –jedna z czołowych marek motoryzacyjnych.


W ramach współpracy stworzyliśmy unikatowe, dedykowane kolekcje koszul damskich i męskich dla kadry menedżerskiej.
Każdy z realizowanych projektów partnerskich stanowi dla nas nieocenione źródło nowych doświadczeń i inspiracji, które później procentują w naszej codziennej pracy. Elegancka i oryginalna koszula z haftowanym logotypem to wyjątkowy sposób na podkreślenie prestiżu marki.

Zapraszamy do współpracy firmy, które dostrzegają potrzebę nieustannego kreowania i wzmacniania wizerunku.
Reprezentacyjne kolekcje firmowe są wyceniane indywidualnie. Szczegółowych informacji mogą Państwo zasięgnąć telefonicznie lub mailowo:

Kontakt
OSOVSKI Sp. z o.o.
Ul. Husarii 60A, 02 – 951 Warszawa
Kom. +48 664 034 700
e-mail: sklep@osovski.pl www.osovski.pl

Masz Pytania? Wypełnij formularz

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies