LINIA PREMIUM

LINIA PREMIUM

Koszula męska slim w niebieskim kolorze kołnierz HAI OSV2301 Koszula męska slim w niebieskim kolorze kołnierz HAI OSV2301 2
  • -30%
Produkt jest niedostepny w tym rozmiarze
Time left
349,30 zł 499,00 zł
Męska koszula z wysokogatunkowej bawełny w niebieskim kolorze. Koszula posiada uniwersalny i praktyczny kołnierz HAI z podpiętymi wyłogami, mankiety zapinane na dwa guzki oraz fason slim.
Koszula męska regular biała z kołnierzem HAI OSV2112R Koszula męska regular biała z kołnierzem HAI OSV2112R 2
  • -20%
Zostały ostatnie sztuki
Time left
399,20 zł 499,00 zł
Koszula męska OSOVSKI regular w białym kolorze. Kołnierzyk półwłoski (HAI) z podpinanymi wyłogami, mankiety zapinane na dwa guziki w pionie.
Koszula męska slim  w błękitnym kolorze z kołnierzem HAI... Koszula męska slim  w błękitnym kolorze z kołnierzem HAI... 2
Zostały ostatnie sztuki
Stylowa męska koszula z wysokogatunkowej bawełny od włoskiego producenta Cotonificio Abini w kolorze błękitnym. Koszula posiada uniwersalny i praktyczny kołnierz HAI z podpiętymi wyłogami, mankiety zapinane na dwa guzki oraz fason slim.
Koszula męska w błękitnym kolorze slim z kołnierzem HAI... Koszula męska w błękitnym kolorze slim z kołnierzem HAI... 2
  • -35%
Produkt jest niedostepny w tym rozmiarze
Time left
Stylowa męska koszula z wysokogatunkowej tkaniny włoskiej marki Albini o splocie typu twill . Koszula posiada uniwersalny i praktyczny kołnierz HAI z podpiętymi wyłogami, mankiety zapinane na dwa guzki oraz fason slim.
Koszula męska slim w błękitnym kolorze z kołnierzem HAI... Koszula męska slim w błękitnym kolorze z kołnierzem HAI... 2
  • -35%
Zostały ostatnie sztuki
Time left
Stylowa męska koszula z wysokogatunkowej tkaniny włoskiej marki Albini o splocie herringbone . Koszula posiada uniwersalny i praktyczny kołnierz HAI z podpiętymi wyłogami, mankiety zapinane na dwa guzki oraz fason slim.
Koszula męska slim w białym kolorze z kołnierzem HAI OSV1832 Koszula męska slim w białym kolorze z kołnierzem HAI OSV1832 2
  • -60%
Zostały ostatnie sztuki
Time left
Biała koszula wykonana z tkaniny bawełnianej typu Oxford od Thomasa Masona. Wewnętrzna strona mankietów oraz stójki wykończona tkanina kontrastową o kwiatowym wzorze. Kołnierz HAI z podpinanymi wyłogami.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies